| kata06 a întrebat:

Cine stie de desenul kiddy-grade?

2 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Poveste are loc in viitor in care rasa umana sa extins si se gaseste intr-o multitudine de planete cu o tehnologie fantastica.
Rata criminalitati a crescut o data cu tehnologia si cu 'GOTT' (Organizatia Galactica de Comert si Tarife).
Exista o ramura secreta numita 'ES' (Encounter Shadow) din care fac parte oamnei cu puteri supranaturale. Tot in aceasta ramura fac parte Ecler si Lumiere.
Cam atat stiu ca nu l-am vizionat inca, doar din ce imi amintesc (l-am vazut cand eram mai mica la animax) si din ce am cercetat acum. happy

| Chlo a răspuns:

Eu il stiuhee hee dc?