| xAnonym a întrebat:

Cine stie un anime de dragoste/romantic gen anime-ul "Amnesia" de 12 episoade?
Daca ati vazut in "Amnesia" partile in care era cu Shin si cu Temo anime gen momente de acelea va rog.
Multumesc. big grin

1 răspuns:
| Reiko a răspuns:

Nu ma mai uit de ceva timp la anime-uri romantice dar iti pot da cateva sugestii :
*Itazura na Kiss -25 de episoade-
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru - 13 episoade
Haiyore! Nyaruko-san - 12 episoade
*Hataraku Maou-sama! ( nu-i asa romantic dar sper sa-ti placa )
Hiyokoi ( doar 2 ova-uri )
*Kaichou wa Maid-sama! -26 de episoade - este romantic si amuzant happy
Kamisama Hajimemashita - nu stiu cat de mult se incadreaza in categoria celor romantice, eu l-am urmarit mai mult pentru poveste
*Karin - 24 de episoade
*Kotoura-san
Lovely Complex - 24 de episoade
Special A - 24 de episoade
Toradora! - 25 de episoade
*Zero no Tsukaima - 13 episoade ( primul sezon )

~Cu " * " sunt cele care mi-au placut mai mult ~

Vizionare placuta! ^^