| Crisperla a întrebat:

Deci e filmul asta... am vazut un trailer si mi-a placut enorm. Nu mai tin minte cum se numeste si innebunesc...
E un film nou din 2017 si e vorba de 2 straini care se intalnesc intr.un aeroport si vor neaparat sa ajunga undeva (pierdusera avionul) asa, sipleaca ei cu un avion micut si la un momendat se prabuseste avionul cu ei prin alaska sau intr.un loc cu munti si multa zapada si ei doi trebuiesc sa supravietuiasca, la un momendat ea zice ' putem trai 3 saptamani fara mancare 3 zile fara apa si 3 ore fara adapost' va rog ca vreau neaparat sa stiu cum se numeste ca mi-a placut tare trailerul si mna. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

The Mountain Between Us

6 răspunsuri:
| Crisperla explică (pentru faramatania):

Mersi... nu e acesta filmul... dar e dragit big grin

| faramatania a răspuns (pentru Crisperla):

Cu plăcere dragă Crisperla

| DuckDogger a răspuns:

Daca ai vazut trailer-ul pe Youtube, incearca sa te uiti in tot istoricul videoclipurilor. E o procedura care dureaza si necesita rabdare, dar functioneaza. Eu mereu procedez astfel big grin

| Crisperla explică (pentru DuckDogger):

Si eu as fi facut la fel...