| anonim_4396 a întrebat:

Deci TPU nu mai stiu ce sa fac sunt plictisit total.Cand era scoala aveam ce sa fac laughing.Nu mai stiu ce anime sa mai vizionez sad.Se merita sa vizionez Soul Eater? Sau spuneti-mi alt anime va roooggg.De funda nu va faceti griji laughing.

Răspuns Câştigător
| 0ffliner a răspuns:

Pai depinde, daca tie iti plac animeurile seinen(pentru adulti) iti recomand:Shigurui; Hellsing ultimate; Gantz; Berserk; Guilty Crown; Blade of the immortal; Deadman wonderland; Highschool of the dead; Black Lagoon; Tokko; Ninja Scroll:the series; Phantom:requiem for the phantom; Claymore;
Daca vrei shonen(pentru baieti gen actiune, fighting, si alte chestii)Devil may cry; Trigun; Gintama; Samurai Champloo; Cowboy Bebop; Sora no otoshimono; Highschool DxD; Freezing; Darker than black; One piece; The world god only knows.
Si da iti recomand sa privesti Soul Eater [ e multa comedie happy ].
Bafta la privitwinking.

| anonim_4396 explică (pentru 0ffliner):

WoooW

| 0ffliner a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohhh, scuze, uitasem de Death note; Jormungand; Btooom!; Baccano!; Mirai Nikki; Chaos head; Break Blade; Witch Blade Tengen Toppa Gurren Lagann; Kore wa Zombie Desu k a?(scrie legat "k a" nu ma lasa TPU sa scriu numele complet); Code Breaker; Project K; Persona 4(anime-ul, nu jocul); Air Gear; bakemonogatari; Beelzebub; [ scuze am uitat de astea, daca imi mai aduc aminte iti mai dauwinking ].

19 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Presupun ca esti un fan SAO, in cazul asta iti sugerez sa urmaresti Accel World. Nu te va dezamagi!

| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

L-am vazut a fost un bun anime laughing

| Grimmjow69 a răspuns:

Recomand niste seriale bune:

D.Gray-Man
Naruto
Blood+
Fullmetal Alchemist
Code Geass
Fairy Tail
Kekkaishi
Durarara!
Black Butler
Rurouni Kenshin
Fruits Basket
Full Metal Panic!
Death Note
Angel Beats!
Eureka Seven
Sword Art Online
Highschool Of The Dead

Vizionare Placuta!

| ryuu a răspuns:

Salut (iar).
Iti recomand sa urmaresti
- Bartender
- Yomigaeru Sora: Rescue Wings
- Zipang
- Ghost in the Shell
- Phantom: Requiem for the Phantom
- Planetes
- Gantz
- Umineko no Naku Koro ni
- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

Vizionare placuta!

Cat despre "Soul Eater", am vazut doar 1-2 episoade pe Animax. Au fost tentative (esuate laughing ) de a urmari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar acum sunt intr-o dilema sad

| contαbαndonαt a răspuns:

Da, citeste manga mai bine daca tot esti fan anime.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Eu as citi dar nu stiu cum s-o citesc laughing

| 0ffliner a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm, daca te referi la limba, sunt traduse in engleza pe site-urile: http://mangafox.me/; http://www.mangareader.net/; daca te referi din ce parte se citeste, manga se citeste din dreapta in stanga iar manhwa se citeste din stanga in dreapta (manga=banda desenata japoneza; manhwa= banda desenata Coreeana).

| ShNySnYGer a răspuns:

Da! soul eater e foarte fain ( nu mai fain ca naruto)
Uite-te si tu pe la seriale gen Teen wolf, merlin, doctor who
Funita?

| anonim_4396 explică (pentru ShNySnYGer):

Eu ma uit la Teen Wolf laughing.Am vazut merlin toate sezoanele laughing

| ShNySnYGer a răspuns:

Hey uite D-Gray man e foaret tare si acesta!

| DoDoSpider a răspuns:

Frate poti face video cu jocuri si le pui pe YouTube.

| RobyNCF a răspuns:

Iti recomand total sa urmaresti soul eater. eu l-am vazut pe tot si mi-a placut, chiar daca la inceput nu o sa ti se para prea interesant. daca nu ai vizionat inca poti sa urmaresti fullmetal alchemist brotherhood care este mult mai tare decat sezonul anterior. crede-ma!

| anonim_4396 explică (pentru RobyNCF):

Fullmetal alchemist nu l-am vazut inca tot.

| ShNySnYGer a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si nu inteleg laughing care e problema?
Incearca si tu sa te joci ceva online.
Cel mai bine e sa inchizi pc si sa mergi afara, sa mergi acasa la pr tai si sa ii chemi afara

| anonim_4396 explică (pentru ShNySnYGer):

Da desigur merg la prietenii mei care tot la fel sunt si ei laughing

| ShNySnYGer a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cum e