| SadBoyForever a întrebat:

Era un film cu jean reno in care acesta era un vrajitor rau si vroia sa omoare alte vrajitoare, povestea filmului era cam asa:

Niste vrajitoare vroiau sa o salveze pe alta de la moarte si ca sa faca asta ele trebuiau sa ii gaseasca un prieten pe care sa il sacrifice insa acea vrajitoare care era pe moarte s-a indragostit de individul respectiv si nu l-a mai putut sacrifica.

Insa mai incolo aparuse un vrajitor malefic care era interpretat de actorul jean reno si care se prefacea ca este prieten cu baiatul acela ca sa le prinda pe vrajitoare.

Reno juca rolul unui detectiv insa si el un vrajitor malefic care vroia sa le ucida pe acele vrajitoare si care s-a imprietenit si el cu baiatul de care se indragostise vrajitoare ca el(detectivul) sa le prinda pe acele vrajitoare.

In final, vrajitoarele l-au prins pe vrajitorul malefic si l-au inchis intr-o cutie, iar acea vrajitoare care intre timp ajunsese in coma la spital si-a revenit si si-a continuat viata alaturi de cel pe care l-a inceput planuia sa il foloseasca pentru a il sacrifica?

Cum aflu numele filmului?

3 răspunsuri:
| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Dragostea unei vrajitoare