| ZambetheCaptive a întrebat:

Hey vreau sa stiu si eu cum se cheama un film. A fost dat la TV acum 2, 3 ani pe Kanal d nu prea imi mai amintesc multe din filmul ala.Stiu doar ca personajul principal era o fata si numele ei incepea cu litera R sau ceva de genul asta. Ea avea o prietena care s-a aruncfat de pe un bloc direct pe o masna si a murit pentru ca un baiat care s-a dat pe langa ea dupa o noapte pe care au petrecut-o in preuna a lasat-o balta si isi batea joc de ea cu ceilalti prieteni ai lui. Dupa aceea acel baiat vroia sa se dea pe langa personajul principal[fata aceea cu R]. R a refuzath sa se cupleze cu el sustinand faprul ca este lesby. Dupa aceea au inceput sa se urasca.R s-a indragostit de un baiat care i-a salvat cainele de la moarte el fiind veterinar si veterinarul se indragostise de ea.Baiatul ala care se dadea pe langa R si care vroia sa se conbine cu ea i-a oferit lui R cheile unei casute sustinand ca parintii lui nu sunt acasa asa ca puteau face orice{R si cu veterinarul}. R ne stiind ca acolo se afla camere video a facut sex cu veterinarul.De ziua lui R sau la o petrecere nu mai tin minte baiatul ala care i-o filmath pe R si cu celalalt baiat, organizand petrecerea, a dat filmuletul de la cabana in care R facea sex cu ala. Ea se facuse de ras si ii aparuse niste flori negre pe tot corpul ceva de genul trandafirului. R afland ca are puteri paranormale ii omorase pe toti cei de la petrecere. Ea crezand ca baiatul care i-a salvat cainele de la moarte a fost alaturi de ceilalti a vrut sa-l omoare si pe el. A dat jos acoperisul vilei peste el dar el a supravietuit. App am uitat sa va spun mai era o femeie cu parul scurt care o gasit-o pe masa. Ea fiind la un spital de nebuni si ne stiind ca R[fica ei]traieste.Si a vrut sa se duca sa o vada pe ficasa la petrecerea aia si dupa ce o vazut ce a facut nu a mai vrut sa o vada niciodata.

app nu este Cruel World happy

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Carrie 2-The Rage-Carrie 2-Furia, numele eroinei era Rachel http://www.youtube.com/watch?v=mzF7iEUhVbo