| Eugeniusu a întrebat:

Exista filme de actiune in genul jocului "Mortal Combat"? Daca nu stiti spuneti-mi niste filme de actiune noi care sunt deja aparute pe net, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Undisputed 2,3
Never back down 1, 2
Tapped Out
Tekken ( nu l-am vazut inca, dar stiu jocul si e tot ceva gen Mortal Kombat ) si cred ca a aparut si 2
Mortal Kombat - http://www.topvideohd.com/2014/03/mortal-kombat-1995-filme-online.html
Mortal Kombat Conquest (serial ) - are doar 1 sezon.
Mortal Kombat: Rebirth - cred ca trebuie sa il tragi, pentru ca nu il gasesc pe net.
Mortal Kombat: Legacy - Serial. Sper sa-ti placa filmele. Eu nu am vazut serialele astea Mortal Kombat, doar filmul deci nu stiu daca sunt asa de bune. Oricum, vizionare placuta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madalinaaa18 a răspuns:

Pai cel mai tare film de actiune aparut in 2015 este Fast & Furious si a aparut deja pe net.
Funda?