| dofkdfhgjfgjrtfjfvjr7tgj67u a întrebat:

Filmul Harley Quinn este de groaza?
are scene hororr?

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Bună!

Păi filmul se numeşte Suicide Squad, ci nu Harley Quinn, ea este doar un personaj. Nu are scene de groază, conţine multă acţiune.
Aici despre el : https://ro.wikipedia.org/wiki/Brigada_sinuciga%C8%99ilor_(film)
Scrie şi despre gen şi mai multe.

Have a nice day! happy

8 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Filmul de fapt este Suicide Squad. Este un film foarte bun cu multa actiune, fara scene horror.

| BloodyLips a răspuns:

Harley Quinn nu este un film, este un personaj din Suicide Squad.Nu,nu este de groaza si nu are scene horror.

| HarleyQuinn a răspuns (pentru BloodyLips):

De fapt, e un personaj din DC Comics. A mai apărut în alte miliarde de chestii înainte ca filmul Suicide Squad să fie măcar anunțat.
Scuze, știu că asta a fost acum mult timp, dar Harley e mai mult de-atât.

| Ana1687 a răspuns:

Nu

| HarleyQuinn a răspuns:

Nu există niciun film "Harley "Quinn".
Harley Quinn e un personaj de benzi desenate, care a apărut prima oară în desenul Batman The Animated Series.
Când vine vorba de filme, a apărut doar în două: Assault On Arkham, care e de animație, și Suicide Squad, care e live-action și e o mare prostie. A mai apărut și în The Flashpoint Paradox, dar acolo e un univers alternativ și, prin urmare, Harley devine Yoyo.

| LokiofAsgard a răspuns:

In primul rand, nu exista niciun film cu numele asta. Se numeste Suicide Squad. Si, in al doilea rand, nu e de groaza, este cu raufacatori inspirati din benzile desenate de la DC Comics.

| RofelLorena1995 a răspuns:

Harley Quinn nu este un film, este un personaj din Suicide Squad.Nu,nu este chiar deloc de groaza si nu are scene horror, are secvente de actiune.

| Luanaale a răspuns:

Filmul nu are scene horror si contine multe secvente de actiune happy!