| Cernat_Georgiana_1999 a întrebat:

FUNDA la cine îmi spune ca e viu cu adevărat Paul Walker sau ca e mort! am văzut multe poze cu el mort, dar și cu el viu ( după 2013) în care se recuperează în perfuzii etc. Vreau 100 la 100 adevărul pls

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

Paul Walker a murit in data de 30 noiembrie 2013. Mai multe detalii aici: https://ro.wikipedia.org/wiki/Paul_Walker

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

A murit. Sunt imagini cu el mort si nu avea de ce sa isi insceneze moartea. Mai are 1 sau 2 frati care seamana cu el, unul chiar la inlocuit in filmul fast and furious 7 cica pe la sfarsit.

| untu a răspuns:

Actorul de film american care a jucat seria,, Furios si iute" a murit pe data de 30 Noiembrie 2013 in urma unui accident de circulatie datorate neadaptarii vitezei mari! Informatia este 100% adevarata!

| FlorinCiokan a răspuns:

La cati oameni si-a inscenat moartea in toata istoria. Nu ai de unde sa stii nimic. La fel si cu Michael Jackson era un clip cand se da jos din duba in care a fost transportant cand o murit.Si ca traieste pe o insula cu familia.
Nu poti fi sigur niciodata de nimic.

| saftaiiustin a răspuns:

El chiar a murit din pacate, nu mai traieste...
Se spune ca exista minim 3 oameni in toata lumea care seamana perfect cu tine... Cred ca ai vazut niste imitatii.

Funda? =]]

| Starla14 a răspuns:

Paul Walker are si un frate geaman si s-ar putea sa te referi la acest lucru.

Adevaratul Paul Walker s-a dus din pacate...

| Cernat_Georgiana_1999 explică:

Mulțumesc tuturor, toate răspunsurile sunt bune, nu știu cui să dau funda

| 1andreea123 a răspuns:

Paul Walker a murit! Chiar prietenul său Vin Diesel a postat de mai multe ori pe facebook mesaje, poze si filmulete referitoare la moartea sa! sad