| anonim_4396 a întrebat:

Daca stie cineva mai multe, imi puteti spune ce sa intamplat cu Paul Walker? Chiar a murit sau este o inscenare? La Furious 7 am vazut ca a jucat in tot filmul, desi la stiri au spus ca doar in jumatate din film a jucat.

15 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, si daca ar fi o inscenare, o conspiratie menita sa creasca box-office-ul filmelor din franciza, o gluma sinistra pusa la cale de cele mai machiavelice minti de la Hollywood, cu siguranta, vei gasi pe TPU pe cineva care stie adevarul si te va lamuri.

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Este decedat de ceva timp deja, cu siguranta este decedat, nu facea "atata tam-tam" sa fim seriosi, este dupa parerea mea un actor foarte cunoscut si nu cred ca isi permiteau sa faca asemenea afirmatii.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Nu eu sunt cea care are dubii.

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Din ce ai postat, cam asa reiese fara suparare, nu o lua ca pe o jignire.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram doar un pic sarcastica, reciteste ce am scris si o sa-ti dai seama.

| suntserios a răspuns (pentru Kaℓi):

TPU inca e ocupat cu atacurile de pe 11 sept de la WTC, rezolva pe urma si pe Paul Walker

| Kaℓi a răspuns (pentru suntserios):

Astea-s mizilicuri... acum stringenta e chestiunea calatoriilor in timp si a confectionarii gaurilor de vierme. Pe langa problemele zilnice cu prezervative sparte si descrierea in 15 randuri a unei calatorii cu troleul pana la piata, si sa nu uitam de "cu ce sa ma imbrac la inviere?", ca e de sezon.

| Sn4k3 a răspuns:

El a jucat jumatate din film. Restul l-a jucat fratele lui si au mai folosit computerul. Paul Walker a murit in 2013 intr-un accident de masina. Uita-te pe internet. Bafta!

| Liviu a răspuns:

Din ce am inteles,a fost si o stire :) Producatorii filmului, nu au vrut sa schimbe totul pentru ca s-a intamplat nenorocirea asta, si au apelat la o firma speciala(a se intelege, se ocupa doar cu asta)si au reconstruit pe pc pe paul walker :) Si cam asta e tot, puteti sa va documentati, uitati aici un link

http://www.ziare.com/......il-1289554

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paul Walker a murit intr-un accident de masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paul Walker a murit intr-un accident de masina in 30 noiembrie 2013. In film au jucat cei doi frati ai lui, cu niste machiaj si ajustari de sunet si altele au aratat ca el. Cam jumatate din scene sunt cu el, jumatate cu fratii lui, dar nu e dupa parti ale filmului pentru ca nu este filmat in ordine cronologica.

| thewomaninwhite a răspuns:

Stiam eu ca e inscenare! laughing

| presus a răspuns:

Paul Walker este mort. Filmul a fost continuat de catre cei doi frati ai lui.

| TeoB12 a răspuns:

A jucat dublura(cascadorul)

| cilia a răspuns:

Fratele lui a jucat