| Coloringthevoid a întrebat:

Cine a vazut kurohitsuji imi poate spune ce se intampla in sezonul 2? De ce Ciel inca mai traieste daca Sebastian i-a mancat sufletul?

24 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Traieste. Daca iti spun eu acum isi pierde tot farmecul. Sa-mi bag piciorul. Am vazut...MA ce oameni, strica tot farmecul...Zic totul de dinainte. Rusine @rei!

| puppetmaster a răspuns:

Da,Ciel traieste insa in anume imprejurimi si dupa o confruntare "sangeroasa" Ciel devine demon iar Sebastian ramane in continuare majordomnul sau....eu iti recomand sa te uiti ca altfel n-o sa intelegi nimic

| puppetmaster a răspuns (pentru puppetmaster):

Sau mai bine zis, Sebastian nu i-a mancat sufletul ci a fost transformat intr-un demon de Hanah

| T0T a răspuns (pentru puppetmaster):

Bravo ca i-ai spus! I-ai stricat tot farmecul...Tie ti-ar conveni sa iti spuna cineva totul dinainte? Inclusiv finalul la un sezon pe care nici nu l-ai vazut? Acum fiecare cum e...

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

O sa incerc sa uit ce am auzitlaughingAcum ca ma gandesc mai bine nu mai puneam intrebarelaughing)
In plus se pare ca ai vazut kurohitsujiwinking

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Da toate cele 3 sezoane.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

De aici am si luat unul dintre pesronajele mele preferate din anime-uri..Snake...

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Mie imi place de Ciel si in special Sebastian.Deabea am terminat primul sezon si inca nu stiu cum vor fi urmatoarele personaje.

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

In sezonul 2 va aparea un copil enervant. Va fii un fel de rival pentru Ciel.

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Tu te-ai uitat la sezonul 2 subtitrat in engleza? Ca am cautat si in romana nu este sad

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Blondul ala happy

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Uite aici cu tot cu cele 6 ova-uri:

http://anime2kage.info/anime/kuroshitsuji-2/

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Da ala...

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Am mai incercat siteul ala sad
Versiunea de pe trilulilu acum nu merge si nici cea de pe teava sad

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Stai un pic.

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

De la episodul 7, merg acolo... Oricum incearca si la celelalte sa vezi daca merg. OVA-urile merg cam sigur, si o sa iti dau un site pe care nu sunt ova-urile dar le vezi de pe primul site...

http://deseneanime.ro/lista_anime/kuroshitsuji-ii/

Ai si varianta MP4Upload de unde poti sa le descarci daca ai lagg direct online.

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Mersiwinking

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Daca nu-mi spuneai ma chinuiam inca vreo ora sa-l gasesc.Si cate episoade are al doilea sezon? Doar 10?

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

12 + 6 ova

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Nu,12 happy

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Si sezonul 3?

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

E un sezon destul de bun, dar mie cel mai mult mi-a placut sezonul 3...

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Pai sezonul 3 se numeste Kuroshitsuji Book of Circus, iar OVA-urile, book of murder

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Okwinking Poate ca trebuia sa vorbim prin mesaje decat sa umplem intrebarea de inca 10 comentarii laughing