| sweety9girl a întrebat:

Hei! As vrea sa incep un nou serial si vreau sa aleg intre: Fringe, Lost si Grey's anatomy. Ce credeti ca ar trebui sa vad? Care vi se pare mai captivant?

9 răspunsuri:
| pure9 a răspuns:

Pai eu m-am uitat si la Lost si la Grey in ordinea in care le-am trecut. Acum depinde si ce iti place tie, pentru ca daca iti plac operatiile si chestiile care tin de medicina dar si povestile de dragoste intre personaje atunci alegi Grey. SI lost este super pentru ca e si putin psihologic si chiar este captivant. Ma uitam in continu la el. Deci te poti apuca de Lost si apoi daca vrei Grey. happy

| TiffanyღBJ a răspuns:

Grey's Anatomy. Bine, depinde si ce varsta ai..si daca iti place medicina. Daca nu, nu o sa iti placa serialul.

| floriasdfg a răspuns:

Dintre cele de mai sus, nu m.am uitata decât la Lost şi Grey's Anatomy. Şi sunt la fel de bune, şi foarte captivante. Şi, îşi recomand şi Gossip Girl, şi 90210. Am auzit că şi Fringe e destul de bun, nu trebuie neapărat să începi să urmăreşti doar unul. Poţi să te uiţi la 2 sau 3, eu una aşa le văd, cum vrei.

| zTonia a răspuns:

Eu m-am uitat doar la Grey's anatomy din cele enumerate si vreau sa iti spun ca este foarte tare dar are extrem de multe episoade si poate nu ai vreme sa le vezi pe toate. Ti-as recomanda, insa, sa te uiti la 'Pretty little liars" sau "The mentalist". Sunt foare tari!

| Roar a răspuns:

Eu as alege Anatomia lui Grey. Mi se pare foarte interesant, si e un serial la care chiar se depune efort, adica sentimentele actorilor par foarte reale, plus aparatura pentru film, toate acele ustensile de operatie, la fel si machiajul. Chiar poti sa simti ce au personajele in suflet in momentul cand reusesc sa salveze pe cineva, sau in momentul in care cineva isi pierde viata. E un serial chiar frumos happy

| simonarus a răspuns:

Lost

| sweetheart16 a răspuns:

Îți recomand Grey's anatomy. Este absolut superb! Cel puțin mie mi-a plăcut enorm, am văzut 8 sezoane în două luni. un serial genial!
De acum, vezi tu ce alegi, dar măcar a doua variantă ar trebui să fie Grey. Aici este chestia și că îți dai seama din primele episoade dacă îți place. Pe mine m-a captivat de la primul, daca vezi cinci și nu-ți plac, încearcă altceva.
Sper că te-am ajutat, te pup!

| Danielle01 a răspuns:

Mai bine uitate la Fringe, mie mi-a placut foarte mult, dar m-am uitat si la Greys anatomy dar nu am vazut nimic interesant

| Danielle01 a răspuns:

Poti sa te uiti si la Dr. House e foarte interesant, dar si Bones -un serial de nota 9.5