| Dumitrița_Diana_2000 a întrebat:

Hei! Caut numele unui film, nu stiu foarte multe despre el.Am vazut o secventa dim el si imi place tare mult.In acea secventa arata un bărbat care are o suliţă (mai mare) laughing in inima si iubita lui se arunca in bratele lui cand il vede si intra si ea in acea suliţă,se saruta si cam atat, am vazut laughing Stie cineva despre ce film vorbesc?

1 răspuns:
| Lenna1290 a răspuns:

Acel film nu il stiu. Dar iti recomand un alt film(indian) care este tot despre dragostea adevarata. Filmul se numeste Bodyguard ( teri meri ) cauta pe google teri meri si asculta melodia vizioneaza videoclipul si vezi daca iti place. O seara buna.