| Shìzuko a întrebat:

Hei! Cine stie anime-uri de gen :Romance-School-Comedy?
de genul Kaichou wa maid-sama, Uta no prince-sama, Kami-sama Hajimamemashita, Special A, Hiiro no kakera, Peach Girl, Ouran High school host club, Sukitte li na Yo, Tonari no kaibutsu-kun, Lovely complex, Vampire Knight? (sa nu fie astea) va rog mult!

Dau Funda! happy

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Bokura ga ita
sakurasou no pet

bokura ga ita nu ii chiar amuzant, dar sakurasou no pet ii chiar super amuzant laughing am ras mult

| Overom a răspuns:

Anime no limit e mai bun decat anime.kage.ro

| bogdansh a răspuns:

Poate o sa-ti placa desi e mai old school,Fruit Basket,Kimagure Orange Road,Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Kare Kano, Mahou Sensei Negima?

Sau mai asemanatoare cu ai postat tu mai sus:Gakuen Alice, Kimi ni Todoke, Five.