| TanyaTanny a întrebat:

Hei,nu stiti pagini pe youtube de la discovery chanel sau national geografic etc, subtitrate in romana? Dau funda.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andrei750238 a răspuns:

Dar de ce te chinui tu cu youtube? Mai bine downloadeaza Cool Tv si ai absolut toate canalele TV din Romania (desigur in romana) Ai National geografic, history, Animal Planet, toate discovery, Ai meciuri, ai absolut tot ce vrei din Romania. Treaba ta daca cauti neaparat pentru youtube dar iti recomand cool tv (parca poti vedea si din browser si descarcat nu mai stiu sigur )

1 răspuns: