| True Blood a întrebat:

Am nevoie de ajutor, as vrea sa stiu si eu cum poti pune sub la un film pe un dvd pe care vrei sa il vezi la dvd-player, ca sa inceapa odata cu filmul?
Pentru ca uneori nu il citeste.
Dau funda!
Tnx!

1 răspuns:
| dutadaniel a răspuns:

Eu folosesc un program foarte bun. se numeste AVIAddXSub. acest program uneste filmul cu subtitrarea intr-un singur fisier(subtitrarea nu o vezi in programe obisnuite de calculator, doar pe dvd player) iar subtitrarea se vede ca la filmele dupa protv de ex...