| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la un moment dat un film caruia nu îi mai reamintesc numele. Aș dori sa-l revizionez. Singura replica care mi-a ramas in minte de la acel film:"Atunci cand vrei sa-i spui unei persoane ce simti și nu poți scrie-ți gândurile pe o foaie de hartie, iar gandurile iti vor ajunge la acea persoana"

2 răspunsuri:
| Otils a răspuns:

The Lake House? Joaca Sandra Bullock in rolul principal.

| Dana_Nicoleta_Huluţă_1994 a răspuns (pentru Otils):

Am urmarit filmul dar nu este pe cel pe care il cautam.In filmul despre care spun eu, citatul aparea ca fiind scris pe o coala goala iar apoi arsa.Multumesc oricum