| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film. Protagonista era o femeie si avea doua fete. Intr-o zi a inceput sa ploua si mama lor se grabea sa ia rufele de afara. Fiica ei mai mare a vrut sa o ajute dar a intrat intr-o usa din sticla si s-a ranit. I-a ramas cicatrice pe fata. Maica-sa s-a dus sa o ajute. S-a impiedicat de ceva si a cazut cu mana intr-o cioara omorata de fulgerul ce a lovit un stalp de inalta tensiune.

Pe urma, dimineata urmatoare cand s-a trezit, in sufragerie femeile il plangeau pe sotu' ei care murise intr-un accident de masina. Ea habar n-avea ca el murise. Zilele saptamanii nu erau in ordine, adica azi era Miercuri iar maine era Luni. Pe urma a luat o hartie si a facut o lista cu zilele saptamanii si cu ce se intamplase in fiecare zi. A pus lista sub o fata de masa.

Stiu ca lua si niste calmante si intr-o zi a fost vizitata de un psiholog.

Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

Premonition http://www.youtube.com/watch?v=yOpg2ttNLZA

| Muwz a răspuns (pentru Pakira):

Ăăăăuuuu! Mercii! Te Iubesc! Ai funda!

3 răspunsuri:
| dulcica480 a răspuns:

Si vrei sa stii cum se numeste filmul?