| Crocodilul01 a întrebat:

big grin
Imi puteti da o lista cu cele mai bune filme de comedie pe care le-ati vazut? Multumesc! (+funda).

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), The Invention of Lying (2009), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), Identity Thief (2013)...

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over
Project X
Grown Ups 1 și 2
Movie 43
A Haunted House
The Hangover (seria)
Scary Movie (seria)
A Few Best Men
The Dictator
Ted
The Campaign
The Three Stooges
Sex Drive
High School (2010)
Borat
Death At A Funeral (2007)
Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy
Superbad
Bad Teacher
Due Date
Get Him To The Greek
Mr.Deeds
How High
Van Wilder (seria)
Hot Rod
Road Trip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Home Alone laughing Este foarte amuzant happy E despre un pusti care ramane singur acasa (Din motivul ca l-a uitat familia cand s-au dus nu stiu unde cu avionul, iar la jumatatea drumul si-au dat seama, sau copilul ramasese in urma, si a urmarit un om care avea haina ca taica-sau, crezan ca e el, si a luat avionul gresit laughing Este genial...) Iar unii hoti vor sa jefuiasca casa, sau pe el tongue. Iar el pune tot felul de capcane prin casa laughing). O sa te stoarca de lacrimi de ras filmul asta laughing

Vizionare placuta! wave

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

American pie, singur acasă, ora de vârf(1, 2,3)

| catafan a răspuns:

18 years old virgin
Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5
American Pie toata seria
A hounted house

| vladuss09 a răspuns:

Amerincan Pie este o serie de file de comedie care iti starneste rasul. O sa iti placa foarte multa.

Funda?

| TheCreziBoy a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/nota/ nu le-am vazut pe toate dar sunt :)) funda