| BogdyD2001Music a întrebat:

Sunt in cautare de filme (de gen Evil Dead sau Cabin Fever) in care niste tineri se duc intr-un loc pustiu si se intampla ceva. Aveti sugestii?

Răspuns Câştigător
| DeeaDenyyyy a răspuns:

Cabin in the woods, Gallows hill.Sunt destul de reusite, dar eu iti recomand comedia de groaza:A haunted house 1 si 2.Mori de ras laughingSper ca te-am ajuat!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Friday The 13th (2009),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),The Ruins (2008),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013)