| Cristina987 a întrebat:

Heii!happy Erau mai demult pe Minimax niste desene cu o femeie care la inceput aprindea niste lumanari si afara ploua, si povestea si era o poveste cu niste purcelusi care au intrat intr-o soba parca de aici nu mai imi amintesc.Si mai era un desen cu o rata detectiv tot pe Minimax. Imi puteti spune cum se numesc?big grin
FUNDA!

9 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

P-aia cu rata detectiv mi-o aduc si eu aminte laughing (stiu ca avea un nepot laughing )
Dar nu mai stiu cum se numea crying
Cand aflii te rog sa-mi spuihee heewinking

| Cristina987 explică (pentru Xtadelo):

Misterele lui Miss Mallard :*

| Cristina987 explică (pentru Xtadelo):

Misterele lui Miss Mallard am aflat ca cel cu rata se numea Misterele lui Miss Mallard :*

| Xtadelo a răspuns (pentru Cristina987):

Ms :*

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Aventurile lui Peter Iepuraș și ale prietenilor săi și Miss Mallard detectiva

| melissaandra a răspuns:

Nu imi amintesc scumpete... daca as stii ti-as spune. daca aflu ceva o sa iti spun ...papa.dai funda?

| annadouapuncteics a răspuns:

Povestile lui hans cristian andersan parca thinking funda?puppy dog eyes

| Crisan_Tonia_1997 a răspuns:

Povestile lui h.c.andersen(marog cum se scrie)