| broackaninju a întrebat:

Heii,mă apuc de vlogging.but nu.mi găsesc numele potrivit..idei? mă cheamă Beea

Răspuns Câştigător
| GeorgianaMdg a răspuns:

Beea's Vlog, Beea's live, CuteBeeaPie, Bety Beea etc. Nu stiu exact ce iti place

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

E superb,magnific. Tu vrei vlogging, dar nu stii sa-ti creezi un nume. Cum te-ai ganidit? O sa ne intrebi pe noi, daca stim ce teme ai putea creea pentru el?
Beea Magnifica, Beea Ursoaica, Beea Agricultoarea stiu eu.

| broackaninju explică (pentru Pool77):

Hooo, frumosule, ca daca vin cu-n servetel la tine iti iau toata frumusetea, bulangiule!
tranquila, ca iti creste glicemia! poate mori dreacu odata!

| Pool77 a răspuns:

Dar ce limbaj adecvat ai pentru video blogging.

Vezi ca sunt baiat si nu ma machiaz, ai cam dat-o pe langa :*. N-am probleme cu glicemia stai calma.

| Mykymu a răspuns:

Beea suna bine. laughing