| Deniise a întrebat:

Heii! Recomandaţi-mi un serial care va plăcut în mod special. Nu vreau seriale cu prinţese sau chestii de genu.

( înafară de Dexter, TVD, Chuck, CSI şi NCIS pe care le-am văzut )

Fundăă!

Răspuns Câştigător
| SalvatoreLeon a răspuns:

Depinde ce gen iti place nr 1 in seriale este Prison Break big grin serialul meu al 2 favorit 1 e Dexter mai e The Sopranos cu mafie foarte interesant, Alcatraz 2012, Oz foarte tare si asta Majoritatea astea de tile-am spus sunt cu Crime... daca vrei alt gen anunta-ma

12 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Pretty little liars, true blood, drop dead diva, switched at birth, glee, gossip girl, awkward...etc big grin

| AndyLavy a răspuns:

Once upon a time, Merlin, The secret circle, The war at home, The mentalist, Modern family, How met your mother, Two and a half men, Shameless,

| Alexandru98 a răspuns:

Animat:dragonball, dragonball Z, dragonball GT
Doctore House
2 barbati si jumatate
familia bundy
salvat de clopotel
la birou

astea sunt preferatele mele

| guardian18angel a răspuns:

Am vazut Lost, Supernatural, Smallville, Lie to Me, Merlin, Blood Ties, True Blood, House MD, etc happy

Mi-au placut toate, fiecare din ele m-a captivat in felul sau...

| maryus24 a răspuns:

House, person of interest, game of thrones, weeds, the walking dead, the anger management, two and a half men etc

| negat1ve a răspuns:

Prison break
Vampire Diaries
Oz
Lost

| Genessis a răspuns:

The vampire diaries.
Mie imi plac si unele seriale coreene, iar preferatul meu a fost : Playful kiss.
Sper ca te-am ajutat!

| FllorinaFlory a răspuns:

Misfits
Pretty little liars
10 things I hate about you
How I met your mother
The nine lives of Chloe King

Dar uita-te la Misfits, este foarte foarte haioshee hee

| cosmynass a răspuns:

90210 (nu, nu e vorba de -vechiul- serial beverly hills, ci de o adaptare a lui, cauta si vei vedea).

10 Things I hate about you (am inteles ca s-a alunat, dar poti vedea cateva episoade, e interesant)

Alcatraz
Dream High (coreean, dar e un serial bun daca iti plac cele music)
Gossip Girl si Pretty Little Liars (recomand sa te uiti mai intai la PLL xD)
American Horror Story
Merlin ( probabil il sti)...

Cam astea e ceea ce am urmarit si urmaresc, si le-as recomanda.

| Tuitii a răspuns:

Prison Break şi pe urmă Final Break. o să-ţi placă.winking

| danifanea95 a răspuns:

Cel mai tare serial Breaking bad
si iti mai recomand Dexter,True blood, BMS, Teen Wolf, The big bang theory, Spartacus Blood and sand,

| Byby03 a răspuns:

White Collar
Hart of Dixie
Greek