| AnOnImDuLcYk a întrebat:

Heii TPU. Cine stie cum se numeste filmul acela in care un pompier se cearta cu sotia lui care este asistenta si ajung in pragul divortului pana cand tatal acestuia ii ofera un dar, si anume o lista cu nu stiu cate indatoriri pe care trebuie sa le faca intr.un anumit numar de zile si care reuseste la final sa.i salveze casnicia? Multumesc, dau funada primului raspuns corect. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fireproof (2008).

| kiv1990 a răspuns:

Fireproof,
si nu ai da o lista, ci o carte cu ce actiuni sa faca ca sa-si intoarca sotia inapoi timp de 25 de zile