| alyyyiiy a întrebat:

Heii TPU! vreau si eu cateva filme horror sau nu neaparat...cateva filmee bune, promit funda :*:*:**:*:*:* multumesc

8 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Eu nu îţi dau filme horror dar sunt bune filmele:
-In time
-De Anul Nou
-Saga Amurg: Zori de zi

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Husk
Don't Be Afraid Of The Dark
V for Vendetta
Hostel 3

Zohan
Love And Other Drugs
It's Kind of a Funny Story

| Deleb a răspuns:

Pei, iti recomand True Blood, este serial, are 4 sezoane iar al 5 il face in vara asta (2012). Mai iti recomand Final Destination, este un film extraordinar. Jumper, film de actiune, iarasi merita vazut. Si as mai zice de Scary Movie, e mai vechi dar e comedie si putin horror.
O zi buna!

| mabo a răspuns:

Drag me to hell(ai grija ca e foarte scarbos)
jeppers creepers
the orphan
comedie:
ace ventura
american pie
rat race.vizionare placuta. funda?

| Wihaela a răspuns:

Pai eu iti dau filme din categoriile care sunt mai cautate. Sper sa iti placa. laughing ~ Comedie : American Pie toate filmele : 1, 2, 3,4,5,6,7,8 ), Drama : Fantoma mea iubita, Dirty Dancing, Actiune : Teroare in Paris. Aventura : Calatorie in jurul lumii. Horror : Orphan, A Haunting in Salem, Red State, Faces in the Crowd. Si cam atat.

| Deeiiutsa a răspuns:

Buna, dallilaa! Eu sunt inebunita dupa filmele horror, am sa iti dau niste filme care mi-au placut mie: The ring 1, the ring2, iar the ring 3 nu la-am gasit dar cred ca e superb, devil, case 39.
Sper ca te-am ajutat:*
fundita?

| ionutz_2562 a răspuns:

Dead snow, Wroung Turn 1, 2, 3,4 big grin

| JMSDH a răspuns:

Saw 1, 2, 3, 4,5,6,7
Friday 13th
The Collector (2009)