| EllenaEll a întrebat:

Heiii TPU! :* As vrea sa va rog sa imi dati un film de dragoste buuun la care sa ma uit laughing Am tot vazut trailere dar nimic nu ma atrage :/ Tin sa mentionez ca am vazut deja A walk to remember, The notebook, the lucky one... si. destul de multe filme cunoscute. As vrea ceva nou. poate unfilm nu neaparat atat de cunoscut. nu stiu :/ Multumesc anticipat :*:*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Remember Sunday (2013),Summer In February (2013),Safe Haven (2013),Now Is Good (2013),The Vow (2012)

7 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Austenland,The Vow, Diana, The Time Traveler's Wife

| 12AA a răspuns:

Austenland

| WildLatte a răspuns:

Hey! Incearca : A Little Romance, 10 Things i hate about you, Ghost, Pearl Harbor, Never let me go, The Holiday, Ce que le jour doit à la nuit, PS : I love you, Jeux d'enfants, Remember me, Save the last dance 1si 2, Tres metros sombre cielo si continuarea lui Tengo ganas de ti.
Vizionare placuta!

| EllenaEll explică (pentru WildLatte):

Mersi multi! Imi pare rau ca nu va pot da tuturor fundita... sad :*

| WildLatte a răspuns (pentru EllenaEll):

Nu ma intereseaza prea mult funditele, deci stai linistita. Cat timp raspunsul meu te-a ajutat sunt multumita, mult mai multumita decat daca as fi primit o fundita. happy

| marinelaella a răspuns:

Gone in 60 seconds, The Heirs.

| Sacky a răspuns:

Uita-te la Remember Me si la Keith. Sunt filmele mele preferate de dragoste alaturi de A Walk to Remember si The Notebook. Sigur o sa-ti placawinking