| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
deci era mai demult un film cu niste fete cu vibratoare in bisericalaughing [comedie]
stie cineva cum se numeste?
funda!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Van Wilder 3-Freshman Year(2009) http://www.youtube.com/watch?v=5wcYbpy67Fw

3 răspunsuri:
| SandraPhantomhive a răspuns:

American Pie. (Plăcinta Americană).

| ClownFish a răspuns:

Am inceput sa rad numai citindrolling on the floor.

| abanu7 a răspuns:

Van Wilder, este cu un un baiat care se duce la o universitate si incearca sa fure toate vibratoarele fetelor...in fine reuseste si lipeste toate vibratoarele pe scaunele de la biserica, cand slujba incepe ele incep sa scoate acele zgomoterolling on the floorlaughinglaughinghappyhappy