| Nezuko234 a întrebat:

Hellooo, ok, deci, îmi amintesc de un anime pe care l am văzut acum mult timp, dar pe care, din ce țin minte nu l am terminat. Ideea e ca nu mai țin minte cum se numea, știu ca era cu mai mulți copii care se impritenisera și unul dintre ei era ceva gen șeful lupilor sau asa ceva, și când au ajuns la o casa care se presupunea a fi a lui, I au atacat lupii, ei neștiind ca prietenul lor nu e de fapt bun. Asta I tor ce mi amintesc, mi am făcut cont aici doar sa pun întrebarea asta )))))))))

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Era anime film sau anime serial?
lupul ma duce cu gandul la >> Princess Mononoke (1997)
desi nu cred ca este asta cel de care zici

nu-a mare fan anime foarte rar ma uit la vreun film anime dintre astea renumite clasice

| Nezuko234 explică (pentru Simpatic):

Anime serial, nu era ceva de la studio ghibili, asta știu sigur.
Ideea e ca îmi sta în minte de ceva vreme și ma enervează ca nu reușesc sa l găsesc...