| melodie a întrebat:

Hey As vrea sa incep sa ma uit la anime dar nu am nici o idee la ce sa ma uit. As prefera gen romantic. Va rog sa imi descrieti putin seria. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Uite aici o recomandare(nu ma uit des la animeuri dar si cand o fac trebuie sa fie ceva care sa ma fi cuprins): Say "I love you"

| melodie explică (pentru Zaygon):

Multumesc. am o intrebare: Este cumva si sezonnul 2? Si cate episoade are sezonul 1?

| Zaygon a răspuns (pentru melodie):

Nu este din ce stiu.

| starro a răspuns:

Singurul anime la care m-am uitat este Attack on Titan, iti spun asta chiar se merita.Nu suport anume-urile, dar asta e chiar bun. (nu prea e el dragoste dar merita)