| dyadyanadya a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre serialul "Pariu cu viata"? NU vreau raspunsuri in bataie de joc:*.

Răspuns Câştigător
| aDiDaSxD a răspuns:

Este un serial super tare am vazut toate ep si o sa continui sa ma uit :X

18 răspunsuri:
| eprubetă a răspuns:

Bună!
La început eram fana no. 1 Pariu cu viaţa, acum a început să-mi mai treacă. Am văzut că de când s-au făcut şi ei ''vedete'' au foarte multe fiţe.
Cât despre serial, eu cred că este cel mai lacrimogen pe care l-am văzut în viaţa mea.

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Parerea mea : Cea mai comuna poveste. Drama este ieftina adica sunt teme vechi furate din o multime de telenovele deja 'expirate'. Macar de aveau o idee mai buna adica cu ceva care sa surprinda, o poveste noua nu un 'colaj' din ideile deja folosite.In concluzie pentru mine este praf.

| Mwha a răspuns:

Pai eu ma uit. Este un serial minunat. Ce ne aminteste ca dincolo de fel de fel de efecte supranaturale exista si realitatea in care nu doar binele castiga ci si raul, cateodata.

| Laya a răspuns:

Sunt actori minunati in acel serial, dar povestea e una "ieftina" si mi se pare ca totul e facut pentru audienta. Am vazut seriale romanesti mult mai bune...happy

| vio_9808 a răspuns:

Dupa parerea mea este slabut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu e o asa mare porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place.Secventele din serial au fost folosite de zeci de mii de ori in telenovele...
Vezi mereu ca X s-a certat cu Y si tot asa...
Plus ca actorii nu prea stiu sa joace dar unele melodii cantate de ei sunt frumoase in afara de It's my Life de la Bon Jovi...Au facut praf o melodie atat de frumoasa.Cand am vazut nu mi-a venit sa cred.Au cantat groaznic.
Si toate fetitele de 11-12 ani sunt innebunite dupa serial care sincer nu mi se pare cine stie ce.

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt total de acord cu tine.Serialul e doar un 'colaj' facut din povesti din mii de alte telenovele cu aceeasi tema

| Cherilyn a răspuns:

E o tampenie dupa parerea meabatting eyelashes.

| Pitbull305 a răspuns:

Super tare.

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Sincer pentru mine serialul acesta este cam praf imagini pe care le-am vazut si in alte filme nu este si putina comedie ce naiba, a si habar n-au sa cante...Nu ma judecati asta e parerea mea...

| Cenusareasa09 a răspuns:

Serialul este foarte frumos, iar actori sunt talentati.

| PanteraRoz1997 a răspuns:

E super dar daca ar adauga mai multa actiune si dragoste ar fi si mai super

| FanPoP a răspuns:

E super tare. povestea este misto sara si alina canta cel mai bine(parerea mea), da mai e putin si se termina...asta e naspasad

| eprubetă a răspuns (pentru FanPoP):

O să fie şi sezonul 3. (:

| krusedsasuke a răspuns:

Este misto.

| deyutzadeya a răspuns:

E fain

| mariannkas a răspuns:

Heii, buna! Mie imi place foarte mult Pariu cu viata. N-am ratat niciun ep e super tare.