| FairyTailFan a întrebat:

Hey lume am si eu o intrebare.Am vazut pana acum Fairy tail, Naruto etc dar acum nu stiu la ce sa ma mai uit.Cea mai lunga lista primeste funda.As prefera anime-uri gen comedie, romantic dar si actiune...As prefera si o mica descriere va rog.Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Kaleido star
mew mew power
mermaid melody(romantic, drama)
kamikaze kaitou jeanne (aventura, romantic)
bokura ga ita (romantic)
mamotte lollipop
ouran high school
sword art online(lume virtuala, romantic, aventura)
la corda d oro (romantic)
kirarin revolution(muzica, romantic, comedie)
aikatsu (muzica)
bakuman
sugar sugar rune(magie)
kamichama karin
bleach
tonari no kaibutsu kun (comedie roamntica)
hyokoy (are 1 ep )
soul eater
vampire knights
yumeiro patissiere(gatit, romantic, magie)
avatar the last airbender-aventura
avatar the legend of kora-aventura, putin romantic

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Am o lista super lunga sa stii. Fairy tail e dragut, dar nu ti-as mai recomanda anime-uri ca el sau ca Naruto.
Acum sa incep, ce mi-a placut mie e cam asa :
Kaichou wa maid-sama (romance, school, comedy, shoujo): o fata lucreaza part-time la o cafenea, un coleg de al ei afla secretul ei si devine interesat de ea. (scuze de descrierii)
Toradora! (romance, school, comedy): prezinta povestea a unui grup de adolescenti si povestea acestora de dragoste.
Amnesia (fantasy, romance, shoujo) : o fata se trezeste pe 1 august fara memorii, iar aceasta este ajutata de 5 baieti sa isi recapete memoriile.
Inu x Boku SS (romance, shounen, comedy, supranatural) : prezinta povestea a unei fete independente (tsundere) si a agentului ei "Fox spirit".
Bokura ga Ita (romance, school, drama) : Prezinta povestea lui Nanami Takahashi care vrea sa isi faca multi prieteni, povestea se complica cand ea devine prietena cu Yano Motoharu.

Toate sunt romance, daca este, uite lista mea : http://myanimelist.net/animelist/Deleb

| Sorinacio a răspuns:

Inazuma eleven, inazuma eleven go si inazuma eleven go : chrono stone.

| Mari2104 a răspuns:

Eu ma uit acum la Naruto Shippuden, dar am vazut recent Shugo Chara, Special A si Kaichou wa maid-sama.Toate sunt mai scurte si sunt cu adolescenti, ultimele doua in gen comedie si romantic.Mie chiar mi-au placut, sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| FairyTailFan explică (pentru Mari2104):

Am uitat sa mentionez dar le-am vazut deja si pe acelea big grin multumesc oricum.O sa astept si alte opinii