| iubitica_2607 a întrebat:

Hey stiti alte filme de genul filmului "inca un film despre adolescenti"?

2 răspunsuri:
| BlackPrincessBitch a răspuns:

Http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/ cele mai bune, dar trebuie sa recunosc ca astea`s mai linistite decat another teen movie[un alt film cu adolescenti]:))

pe langa astea mai stiu:

Triple dog
Van Wilder: Freshman Year [prea tare]:))):))):))
Big fat liar
nu prea imi mai vin in minte:(
daca te uiti la raspunurile mele sigur gasesti ceva foarte bun:X:X

trust me:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing am vazut si eu filmul si a fost tarehee hee oooh iti mai spun eu un film...American pie 2 3 4 5 si Fat Pizza