| ZeussanX a întrebat:

Hey stiti inazuma eleven va zic ceva sa nu va radeti ok laughing ma visam eram la bunici si eram cu un amic ma jucam dintr-o data fubuki din inazuma eleven era var cu mine eu vorbeam cu el ceva nu mai ii tin minte vocea si el la sfarsitul visului a plecat a venit o femeia ca si maicasa cu masina si eu eram trist pentru ca el a plecat si el mia zos sa nu fiu trist si ma gandeam a fost prima data cand verisorul meu a venit oare va mai venii? Nu stiu ceinseamna dar inainte ma uitam la el inainte sa ma culc cu o ora. Sa nu va bateti joc de mine ok fara comentatii proate si jignitoare laughing

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

L-a luat buzuka, dragonul fericirii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, acum razi tu de mine. Eu mă uitam zi si noapte la Gouenji. L-am desenat de 1000 de ori. L-am lipit si pe pereti. Si da, am visat si eu ca eram in Japonia, si am continuat anime-ul. Mi-ar place sa-l continui. As avea multe idei.