| anonim_4396 a întrebat:

aceasta intrebare se adreseaza celor care au vazut filmul suicide room ( cred ca sunteti foarte putini, sau niciunul ). In orice caz, cum vi s-a parut filmul? Cu ce impresie ati ramas? Pe mine m-a impresionat si l-as mai vedea inca o data, faptul naspa este ca filmul nu este vorbit in engleza, ci in poloneza (cred) si este subtitrat in engleza, si asta mi s-a parut putin enervant, pentru ca nu prea am o atentie distributiva foarte buna, am fost atent la actiunea filmului si am si inteles ce s-a intamplat acolo, pentru ca am citit subtitrarea, dar tot a fost putin enervant... in orice caz, voua cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| Vraciu2016 a răspuns:

L-am vazut azi a doua oara. Subtitrarea in romana o gasesti pe opensubtitles.org/

Filmul mi s-a parut genial, chiar m-a facut sa-mi pun niste intebari despre mine. Povestea a fost excelenta, si partea animata la fel. 10/10

| Mayhem666 a răspuns (pentru Vraciu2016):

Mersi pentru site-ul cu subtitrarea in romana, am inteles-o si pe cea din engleza, dar cred ca in romana o sa inteleg mai bine.

| RusCarmen a răspuns (pentru Vraciu2016):

Am încercat și eu sa descarc subtitrarea de acolo dar îmi dă eșuare... Știi cumva oare de ce?