| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. M-am uitat la primul sezon din Chuunibyou, si as vrea sa ma uit si la al doilea sezon, dar nu il gasesc. Ma puteti ajuta daca puteti? Am gasit subtitrat in spaniola, dar eu vreau sub/dub in engleza, si am incercat si pe myanimelist, dar nu merge, iar pe Youtube il gasesc decat pe primul, pe care l-am vazut deja, iar pe al doilea il gasesc in spaniola, absolut tot sezonul este in spaniola si nu inteleg nimic, si as dori in engleza. Ma puteti ajuta va rog? Nu vreau site-uri in care trebuie sa platesc, ca sa il vizionez. Multumesc anticipat. Dau funda celui care imi da un link, cu tot sezonul 2 din chuunibyou in engleza sub/dub, as prefera dub, dar daca este sub, nu are nimic, tot o sa dau funda, dar sezonul 2, nu primul sezon, ca pe acela l-am vazut.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Uite aici mă uit eu de obicei la anime, văd că îl are și pe ăsta complet! ^.^

- Http://animehaven.to/episodes/subbed/love-chunibyo-other-delusions

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Multumesc foarte mult!

| Beatrice94 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pe kissanime e si varianta dublata in engleza:
http://kissanime.to/Anime/Chuunibyou-demo-Koi-ga-Shitai-Ren-Dub

| Mayhem666 a răspuns (pentru Beatrice94):

Multumesc mult, ti-as fi dat tie funda, pentru ca mi le-ai dat dublate in engleza, dar am dat funda deja altcuiva, scuze!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu intelegi spaniola?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Nu! Engleza o inteleg foarte bine, dar daca este in spaniola, nu inteleg nimic, stiu ca seamana cu romana, dar doar cateva cuvinte, deci cea mai mare parte nu o inteleg deloc.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Unde cateva cuvinte limba spaniola e sora geamana a limbi romane cea mai apropiata limba latina

http://www.gandul.info/......bi-2310532

| Clickerul12 a răspuns:

Încearcă pe gogoanime sau watchcartoonsonline

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clickerul12):

Multumesc pentru raspuns, dar chiar acum l-am terminat de vizionat, am reusit sa il gasesc intr-un final.