| AnnaAnnne a întrebat:

Hey, TPU
Am vazut acum putin timp (mai exact martea asta seara dupa ora 10 ) o secventa dintr-un film (era sub 15 ani ), nu stiu, dar am impresia ca filmul a fost pe antena 1, din film am vazut urmatoarea parte "erau unii care o duceau mai mult pe brate pe una blonda cred ca era drogata.si au dus o intr o camera unde mai era o fata care mi se pare ca plangea si blonda a inceput.sa i spuna "cand ei te ating incearca sa te ascunzi in lumea ta proprie, eu asa fac "mai mult nu stiu
Cum se numeste filmul? Promit sa dau funda

5 răspunsuri:
| rocket1204 a răspuns:

Buna! Intra pe site-ul oficial al Antenei si vezi ce au avut in program pe la ora aceea. Sigur gasesti acolo, daca nu in 7seri. Bafta!

| AnnaAnnne explică (pentru rocket1204):

Am cautat si n am gasit

| DoarEu291 a răspuns:

Uita-te aici, si vezi daca gasesti ceea ce cautai. :) http://tv.acasa.ro/program-tv-antena-1/07-aprilie-2015

| Catalinnume a răspuns:

Filmu se numeste The Odd Couple

| AnnaAnnne explică (pentru Catalinnume):

Nope, nu e acesta, filmul pe care l caut eu cred ca e drama, dar oricum mersi