| bubblegumMI a întrebat:

Deci, de mult timp vreau sa stiu cum se numeste un film pe care l-am vazut la TV acum ceva timp, bine am vazut doar o parte din el si tin minte ca erau mai multi copii intr-o camera si stateau toti intr-un cerc si se jucau sticluta si cei doi care picau cand se oprea sticluta intrau intr-un dulap si era un baiat care vroia mult sa cada cu o fata dintre cele care erau acolo. Atat mai tin minte si stiu ca filmul pare ciudat dar are cineva vreo idee...ce film poate fi si cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| BbyCriss a răspuns:

Good Luck Chuck (2007)
iata filmul happy

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și ce se întâmplă acolo, în dulap? Acolo, de fapt, începe acțiunea?;))
Până la urmă e film horror, comedie, ce e? Oferă-ne mai multe amănunte...
Vezi și filmul Adevăr sau provocare/Truth or Dare (2012), după jocul în care un grup de persoane se așează în cerc și învârte sticla, iar unde se oprește gâtul sticlei, acela primește provocarea.
http://www.cinemagia.ro/filme/truth-or-dare-577080/

| bubblegumMI explică (pentru floresdemayo):

Nu e de groaza, nici nu stiu exact ce gen este dar stiu ca la un moment dat intrase o fata mai gotica si cu un baiat in dulap si ea si.a dat bluza jos dar nu s.a intamplat nimic laughing)) si unul dintre baieti vroia foarte mult sa pice cu o fata la Invarte Sticla... iar acel baiat il intreba pe alt baiat ce trebuie sa faca daca pica cu ea si se duc in dulap laughing)))))) ..si mai departe nu am vazut ce se intampla.

| faramatania a răspuns:

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)?
http://www.cinemagia.ro/......cile-9083/

| BbyCriss a răspuns:

La sigur e filmul Good Luck Chuck (2007)