| AnnaAnnne a întrebat:

Hey, TPU
Am vazut acum putin timp (mai exact martea asta seara dupa ora 10 ) o secventa dintr-un film (era sub 15 ani ), din film am vazut urmatoarea parte "erau unii care o duceau mai mult pe brate pe una blonda cred ca era drogata.si au dus o intr o camera unde mai era o fata care mi se pare ca plangea si blonda a inceput.sa i spuna-cand ei te ating incearca sa te ascunzi in lumea ta proprie, eu asa fac - mai mult nu stiu
Cum se numeste filmul? Promit FUNDA

1 răspuns:
| Ghady12 a răspuns:

Cauta si tu pe google filmul,, In lumea mea proprie " Succes