| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film de groaza, si nu mai stiu cum se numeste, de aceea apelez la voi. Filmul era despre doi frati care traiau impreuna cu mama lor, iar cel mic era foarte speriat de intuneric, iar cel mare era cu prietena lui, si cel mic cu cel mare au gasit un fel de gaura(tunel) in podeaua pivnitei, si de acolo ieseau fricile lor, si nu prea mai stiu despre ce era filmul, sper ca sunt suficiente detalii. Ma puteti ajuta? Din cate imi amintesc, filmul avea in numele lui cuvantul "dark", dar nu mai stiu sigur.

Răspuns Câştigător
| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Nu tim minte cum se numeste in romana dar am gasit versiunea rusa"Врата в 3D"
http://kinogo.club/4928-vrata-v-3d-2009.html

| Mayhem666 a răspuns (pentru HaLkPiGodZZiLaMD):

Acesta este, am gasit trailer-ul

https://www.youtube.com/watch?v=b5VGhWJlG5M

Multumesc oricum, in orice caz, iti dau funda, pentru ca m-ai ajutat sa il gasesc, chiar daca nu era in engleza.

| Mayhem666 a răspuns (pentru HaLkPiGodZZiLaMD):

As vrea, daca se poate, sa ma mai ajuti cu un film, era cu un copil, care scapa o minge intr-o pivnita, si prietenii lui il obliga, sa se duca dupa ea, si ei il inchid acolo, iar lui de atunci ii este frica de intuneric, iar intr-o zi, parintii lui pleaca de acasa, si il lasa sa stea cu fratele sau mai mare, care canta la chitara, sau ceva de genul, nu mai stiu sigur, iar cel mare o invita pe prietena sa la ei acasa, si nu mai stiu din ce cauza fricile lor deveneau realitate, si unblau prin casa, iar fratele mic, si cel mare se ascundeau sub patura la un moment dat, si atunci a ajuns pritena celui mare la el, si s-au speriat, si din cauza ca cel mic era inspaimantat de intuneric, tinea toate luminile din casa aprinse, iar monstrul care il urmarea, era un fel de cowboy, cu fata palida, foarte alba, nu prea mai stiu detalii multe, dar as vrea sa stiu cum se numeste si acesta, daca ma poti ajuta, as fi foarte recunoscator. Scuze daca am avut greseli gramaticale, dar m-am grabit sa scriu.

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu cred ca am vazut acest film, scuze

| Mayhem666 a răspuns (pentru HaLkPiGodZZiLaMD):

Nu-i nimic, multumesc oricum.