| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut in copilarie un film. Este vorba despre o femeie care are 2 fetite. Are o vecina pe care o banuieste ca intra in casa ei (de exemplu, tin minte ca o data nu gasea o rochie, iar a doua zi a vazut-o pe vecina imbracata cu rochia ei. urmatoarea zi a gasit rochia la locul ei, in dulap) sau odata cele doua fetite ale ei i-au spus ca au vazut pe cineva in casa. femeia isi suspecta vecina, apoi nu mai stiu cum a ajuns in casa ei, de aici nu-mi amintesc prea bine, stiu ca erau amandoua in pivnita si s-au certat si vecina a dat foc pivnitei. cam asta imi amintesc. imi poate spune cineva cum se numeste filmul?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Irresistible (Secret irezistibil, 2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/irresistible-secret-irezistibil-16728/