| robertuzumaki1999 a întrebat:

as dori sa va intreb daca stiti un anime cu animele dar ele sa fie si pe jumate oameni. Daca stiti va rog sa spuneti tongue

Răspuns Câştigător
| aliin7 a răspuns:

Salut! Exista unul totusi..Inuyasha..e foarte tare..sunt cateva personaje care sunt pe jumatate animale..gen lup. oricum merita vazutwinking. funda?big grin

6 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Mew mew power-is fete care se transfroma intr-un fel de animale
mermaid melody-tot asa doar ca se transforma in sirene

| AbaraiRenji a răspuns:

Nu cred ca exista, am intrebat doua persoane super pasionate de anime, una din ele a zis ca nu stie iar alta a zis ca nu crede ca exista.

| robertuzumaki1999 explică:

Eu vreau ceva gen asobi ni iku eu cred ca asa se scrie, in fine eu vreau ceva de genu tongue mersi big grin

| AbaraiRenji a răspuns (pentru robertuzumaki1999):

Nu stiu nimic din anime, dar cea mai buna colega a mea care e fan Anime, am intrebat-o azi si a zis ca este unul Bleach, sezonul 3 sau 13. Funda? puppy dog eyes

| robertuzumaki1999 explică:

Bleach e cu demoni tongue

| robertuzumaki1999 explică:

Am vazut seria