| anonim_4396 a întrebat:

happy ce mai faceti? Tocmai am terminat de vizionat serialul"Farmece" (Charmed), si mi-ar place sa incep unul nou. Astept recomandari!happy mersi anticipatbig grin. Funda:X

Răspuns Câştigător
| Kira9747 a răspuns:

Si eu l-am vazut si mi-a placut foarte mult, iti recomand seriale pe care le-am vazut si eu si mi-au placut :Supernatural, The vampires Diaries, Pretty Litter Liars, Gilmore Girls(sincer nu l-am vazut dar este tot cu familie)Gossip Girl, One Tree Hill, Smallvile, 90210, Blood Ties, True Blood, Ghost Whispeper... Hmmm Le poti incerca pe asteawinkingVizionare placuta

4 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Hey!
Uite, mai este doctor who pe AXN daca-ti place.
Si mie mi-a placut tare mult Charmed dar nu l-am mai prins. tu unde l-ai vizionat? Imi poti trimite te rog un mesaj?
Merci mult si sper sa te prinda serialul.
Te pup
Ade

| GigllyMandy a răspuns:

@ Ramona, sincer mi-a placut si mi-ar placea sa nu se mai terminehee hee

| Inger0Cazut a răspuns:

Incearca El internado, sau El barco. Rebelde

| BadBoy997 a răspuns:

Buna! Uita-te la Prison Break.Este foarte interesant si are multa actiune.TI-l recomand.