| ombladon156 a întrebat:

De cateva zile caut un film dar nu mai stiu cum se numeste. Stiu ca l-am vazut la 3lar si era de comedie. Ce imi amintesc era ca Dumnezeu venea pe Pamant si protagonistii se aparau de sfarsitul lumii sau ceva de genul, si la un moment dat vine si Iisus din cer pe un magar si astia trag cu tunu in el si moare la care Dumnezeu "You killed my sont! " si atat imi amintesc.

3 răspunsuri:
| eDyTutza123 a răspuns:

Buna uite aici ceva..nu sunt sigura care e dar poate te ajuta :* :) :) http://www.filmoteca.ro/filme/gen-comedie?q=tag:Dumnezeu

| ombladon156 explică (pentru eDyTutza123):

Nu nu este nici un film de aici sad

| eDyTutza123 a răspuns (pentru ombladon156):

Pacat sad atunci daca vrei sa te ajut, o sa mai caut happy