| FlorinCiokan a întrebat:

Era un film la care nu ii mai stiu numele, Erau doi frati un baiat si o fata pe o insula, nu mai stiu cum au ajuns acolo, mama lor era bolnava si a murit, fratii au invatat cum sa traiasca pe insula foarte mult timp, au crescut mari, dupa niste oameni au venit pe insula sa ii ia sa ii duca la oras sa ii invete cum sa traiasca ca orasenii.
Stie careva filmu?

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

The Blue Lagoon (1980) sau Return to the Blue Lagoon (1991).