| betty678 a întrebat:

Heyy, cine a vazut cele 4 sezoane din Jurnalele Vampirilor, ce stiti? Adica Elena va fi si cu Damon sau doar cu Stefan?

7 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Va fi şi cu Damon. Dar este destul de complicat. Ută'te la seriale sunt interesante.

| Public22 a răspuns:

Ramane cu Damon, dar in sezonul 5 sunt sigur ca va fi cu Stefan. uita-te si tu la serial, e prea tare!

| betty678 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Am vazut acolo raspunsuri gen: Uita-te la serial sau ceva de genul. Vreau sa spun ca ma uit dar sunt abia la sezonul 2 iar eu il iubesc asa mult pe Damon si as vrea sa fie si cu el si de aceea am intrebat. Apropo sezonul 5 incepe pe 10 octombrie sper ca pana atunci sa termin cele 4 sezoane sa ma pot apuca de 5 imediat. Multumesc pentru raspunsuri!

| SoreSori a răspuns:

La sfarsit Elena ramane cu Damon.

| Butterfly02 a răspuns:

La sfarsitul sezonului 4 Elena ramane cu Damon. Vom vedea ce urmeaza in sezonul 5 care apare in octombrie abia.

| Ancutza_Anca_1989 a răspuns:

Va fi si cu Damon, dar mai bine te uiti tu la serial happy

| alecsandra23 a răspuns:

La sfarsitul sezonului 4 Elena ramane cu Damon, dar sper si cred ca va fi cu Stefan in sezonul 5.