| Popa_Ana_1994 a întrebat:

Heyy...cine imi spune si mie filme gen jurnalele vampirilor... ceva cu adolescenti, cu liceu..am mai vazut si laguna albastra the awakening si mi-a placut, cine imi da cat mai multe filme primeste funda:*

Răspuns Câştigător
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Gossip girl, Pretty Little Liars, Teen Wolf, The Carrie Diaries, The Lying Game, Switched at Birth, 90210, Glee, Two Broke Girls,New Girl, The Secret Circle, Suburgatory, Smash, Dating Rules from My Future Self, One Three Hill. Toate le-am vazut, si mi-au placut, acum depinde de tine. Funda?

1 răspuns:
| blondyna96 a răspuns:

Gossip girl.pretty little liars..la astea ma uit happy