| MytzaMy a întrebat:

Hi TPU, spuneti-mi si mie niste filme cu aventura.(gen:un grup de adolescenti pleaca intr-o excursie sau in jungla sau, pur si simplu cu un potop care inunda un oras, cu oameni care cerceteaza locuri noi...v-ati prins voi...genul aventura)
Astept raspunsuri.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DianaDiaa a răspuns:

Vaporul (el barco) dar e serial si are 3 sezoane(nu e telenovela). E chiar frumos, te prinde:d

| MytzaMy explică (pentru DianaDiaa):

Multumesc foarte mult, e superb serialul.Mai am un pic si termin sezonul 2.
Imi place mult...Am acordat fundita.

| DianaDiaa a răspuns (pentru MytzaMy):

Mersihappy
Sincer la sfarsit o sa ramai putin dezamagit:d E ca si cum n-ar avea final o sa vezi tu. Chestia e ca e frumos oricum, nu merita ca pentru final sa pierzi tot. Poate apare candva si sezonul 4.

| MytzaMy explică (pentru DianaDiaa):

O sa vad in cateva zile... sper sa nu fiu asa dezamagit...

7 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Noah
Nebraska
Pompeii
Tarzan
All Is Lost
The Hobbit: The Desolation of Smaug
Life of Pi

FUNDA?

| Dyanita a răspuns:

Wrong turn(este si putin horror)

| Psh a răspuns:

Chernobyl Diaries

| MytzaMy explică:

Mulutumesc pentru raspunsurile acordate, dar:
Chernobyl diaries -am vazut
Noah, Pompei, Tarzan - astept sa apara in HD
All is lost - am vazut
Desolation of Smaug - am vazut la cinema
Wrong turn - am vazut toate seriile.
Astept in continuare sugestii...