| anonim_4396 a întrebat:

Și sa vedem cum Legendary Pictures le da iar peste nas celor de la Marvel!

Jurassic World:Buget:150 milioane de dolari!
Incasari: 1669 milioane de dolari

Și acum vin ratații de la marvel pe care nu ii mai suport de când lau schimbat pe hulk din 2008 cu o chestie verde și care nu pare deloc reala în filmele avg și avg 2.

Avengers 2: Burget: 280 milioane de dolari!
Incasari: 1405 milioane de dolari.

Diferența enorma!

Băgatul de efecte speciale în prostie costa...
Scenariu de rahat pe avg 2 și actor prost pe rolul lui huk iau îngenuncheat!

Luați exemplu de la 300!

Cu un amarat de buget de 65 de milioane în 2006 a scos jumătate de miliard de dolari!

Va dați seama?

Dacă s-ar pune accent pe scenariu și actori sar scoate bani frumoși!

Nu pui actori idioți, scenariu de rahat și efecte speciale cu duzina ca altfel faci totul praf.

Pui actori calumea și scenariu iar efecte pui în medie cat se pune pe un film SF!

Nu faci greșeală celor de la marvel

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Ok avg 1 si 2 si Jurassic World sunt pe tematici total diferite. Le-am vazut pe toate si sincer mai mult mi-a placut Jurassic World. Efecte speciale in prostie la avg. pai logic, adica sunt super eroi, extraterestrii si asa mai departe, daca nu bagau efecte speciale iesea un film deadreptul de cacao. Nu mi s-au parut in niciun fel rele filmele, decat ca avg 2 era cam plictisitor.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

O sa tin cont la urmatorul meu film de 100 de milioane de dolari pe care il fac.