| andrei47 a întrebat:

Ia sa va vad.care dintre voi se uita la wrestling si iubeste Wwe-ul?

2 răspunsuri:
| andrei47 explică:

Eu il iubesc si il voi iubi mereu pe Edge(the rated r superstar), este cel mai titrat din istorie cu 32 de centuri, si im place comportamentul lui, nu ii e frica de nimeni si nu e nici arogant.cand s-a intors la royal rumbel in 2010 am plans de fericire(vorbesc serios), si cand s-a retras fel...ce sa facem, il iubesc si intr-o zi daca nu voi ajuge chiar wrestler as vrea macar arbitru in Wwe.insa e un vis cam maret...mai imi place john cena, randy orton triple H si multi alti care nu sunt aroganti si fac totul pentru spectacol si fani.Am 16 ani, nu sunt un copil mic sa visez.chiar mi-ar placea sa merg in America si sa imi incerc norocul macar ca si arbitru de wrestling profesionist.

| trompyx77 a răspuns:

Eu dc?