| andrei47 a întrebat:

Ia sa va vad,care dintre voi se uita la wrestling si iubeste Wwe-ul?

3 răspunsuri:
| andrei47 explică:

Eu il iubesc si il voi iubi mereu pe Edge(the rated r superstar),este cel mai titrat din istorie cu 32 de centuri,si im place comportamentul lui,nu ii e frica de nimeni si nu e nici arogant.cand s-a intors la royal rumbel in 2010 am plans de fericire(vorbesc serios),si cand s-a retras fel...ce sa facem,il iubesc si intr-o zi daca nu voi ajuge chiar wrestler as vrea macar arbitru in Wwe.insa e un vis cam maret...mai imi place john cena,randy orton triple H si multi alti care nu sunt aroganti si fac totul pentru spectacol si fani.Am 16 ani,nu sunt un copil mic sa visez.chiar miar placea sa merg in America si sa imi incerc norocul macar ca si arbitru de wrestling profesionist.

| dyanna_8752 a răspuns (pentru andrei47):

Randy orton :X:X :X:X imi place sa ma uit cand se bate el, mereu castiga happy

| Stefanfanste a răspuns:

Si mie imi place WWE-ul dar va recomand sa va uitati si la TNA daca vretimeciuri mai extreme.